Rezervuoti.lt

Susisiekite su mumis dėl rezervacijos programos

Make My Day
J.Kubiliaus g. 6, Vilnius

Įmonės informacija:

Darbo laikas:

 • Pirmadienis :

  08:00 - 17:00
 • Antradienis :

  08:00 - 17:00
 • Trečiadienis :

  08:00 - 17:00
 • Ketvirtadienis :

  08:00 - 17:00
 • Penktadienis :

  08:00 - 17:00
 • Šeštadienis :

  08:00 - 17:00
 • Sekmadienis :

  08:00 - 17:00
vizitai: 9885
reitingas: 0
Komentarai: 0

MakeMyDay – tai pirmosios makiažo dirbtuvės Lietuvoje. 

MakeMyDay dirbtuvėse galėsite ne tik išmokti makiažo gudrybių, pasidaryti ištaigingą vakarinį ar gaivų dieninį makiažą, bet ir įsigyti profesionalių, visame pasaulyje vertinamų prekių ženklų kosmetikos priemonių. 

MakeMyDay makiažo dirbtuvės skiriasi nuo paprastų makiažo studijų tuo, kad čia jums patars ne apmokyti konsultantai, o savo darbą gerai išmanantys profesionalūs visažistai, ne vienerius metus besisukantys grožio pasaulyje. 

Grožio filosofijos pagrindas, anot MakeMyDay makiažo dirbtuvių komandos, – meilė sau. Ne veltui sakoma, kad tai yra tikrojo ir nesumeluoto grožio paslaptis. Meilė sau įkvepia, augina ir verčia moterį žydėti kiekvieną dieną. Moters žydėjimas – pagrindinis mūsų tikslas, todėl MakeMyDay makiažo dirbtuvėse profesionalūs meistrai ne tik atliks norimą makiažą, supažindins su naujausiomis makiažo tendencijomis, parinks tinkamiausias kosmetikos priemones, bet ir mielai pasidalins vizažo paslaptimis, pamokys, kaip gaiviai ir skaisčiai atrodyti kiekvieną dieną. Siekiame, kad į makiažo dirbtuves atėjusios moterys jaustųsi jaukiai, patogiai ir išeitų su šypsena. 

Dažnai, atėjusios į kosmetikos parduotuvę, moterys negali išsirinkti sau tinkamos kosmetikos priemonės, o įsigijusios nežino, kaip teisingai ja naudotis. MakeMyDay makiažo dirbtuvėse su tuo susidurti neteks – mūsų komanda pasiūlys individualias, jums labiausiai tinkamas kosmetikos priemones, padės nepasiklysti skirtingų šepetėlių jūroje, išmokys, kaip naudotis tam tikru šepetėliu ar kempinėle, kuo paskleisti tam tikrą kosmetikos priemonę ant veido, kad galėtumėte pasiekti geriausią rezultatą ir pati.

Iššūkių ir mitų griovimas MakeMyDay komandai – įdomiausia užduotis. Juk ne viena moteris svajoja turėti raudoną lūpdažį, tačiau nedrįsta jo įsigyti, nes yra įsitikinusi, kad raudona spalva – ne jai. Esame pasiruošę sugriauti visus mitus ir įrodyti, kad raudona tinka visiems bei atskleisti paslaptis, kaip išsirinkti šią ir kitas makiažo priemones pačiai.

MakeMyDay komandai svarbiausia – nuoširdus įvertinimas, todėl stengiamės visapusiškai įsiklausyti į klienčių pageidavimus ir netgi viršyti lūkesčius. Suprantame, kad išsirinkti tinkamą kosmetikos produktą reikia laiko ir kelių žvilgtelėjimų į veidrodį neužtenka, todėl skatiname išbandyti norimą priemonę ir įsitikinti jos veiksnumu, prieš perkant. Dažnai pamačiusios, kaip gerai laikosi akių tušas, šešėliai ar makiažo pagrindas – moterys sugrįžta jau kitą dieną.

MakeMyDay – įgaliotas atstovas Lietuvoje žinomiausių ir daugelio pasaulio mados tinklaraštininkų geriausiai įvertintų prekių ženklų – Anastasia Beverly Hills, Sigma Beauty, Face Stockholm, Eylure, Cailyn ir kt.

Komentarai:

 • Vertindami, turite palikti komentarą